X

İletişim Bilgilerimiz

Söğütlü Mahallesi Söğütlü Irmak Caddesi Söğüteli Apartmanı Kat:8 Akçaabat / TRABZON

0553 323 7 323

info@ideamax.com.tr

Özel Web Tasarım Kodlama

Hayalindeki web sitesi örneğini profesyonelimize aktar, senin için özel tasarlasın. Yeni nesil web yazılım ve tasarım uygulamaları ile mobil uyumlu ve google dostu bir web sitesine sahip ol, işinde fark yarat.

Standart Avantajlı Profesyonel

Standart

Sadece internette varlığım olsun diyorsanız bu paket tam size göre. Markanıza ve sektörünüze özel tasarım ile farkınızı yansıtın.

Avantajlı

Kurumsal web siteni ileri teknoloji ile donatarak güçlü ve şık bir web sitesine hemen sahip olabilir, rakiplerine fark atabilirsin.

Profesyonel

Profesyonel web tasarım çözümü ile profesyonel bir web sitesi için ihtiyacın olan her şeye bu paket ile sahip olabilirsin.

Özel Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal Web Sayfa

Standart

Sadece internette varlığım olsun diyorsanız bu paket tam size göre. Markanıza ve sektörünüze özel tasarım ile farkınızı yansıtın.

Avantajlı

Kurumsal web siteni ileri teknoloji ile donatarak güçlü ve şık bir web sitesine hemen sahip olabilir, rakiplerine fark atabilirsin.

Profesyonel

Profesyonel web tasarım çözümü ile profesyonel bir web sitesi için ihtiyacın olan her şeye bu paket ile sahip olabilirsin.

Paket Fiyatı
Paket ücreti kurulum aşamasında tek seferlik bir ödemedir. İlerleyen yıllarda yalnızca kullanmış olduğun altyapı (Hosting-Domain) ücreti ödersin, herhangi bir lisans ücreti veya gizli bir ücret ödemezsin.

3.500

Satın Al

6.500

Satın Al

18.000

Satın Al

Site Yönetim Paneli
Yönetim paneli ile sitenizin heryerine müdahale edebilirsiniz.
Özel Mobil Uyumlu Tema
Responsive tasarım ile web siteniz bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarda tam görünüm sağlar ve bu sayede arama motorlarında üst sıralara çıkmanız mümkün olur.
Sınırsız Kategori ve Alt Kategori
Web sitene sınırsız kategoriler ve alt kategoriler eklemeni sağlar, oluşturacağın kategorilerin altına istediğin kadar sayfa ve alt sayfalar ekleyebilirsin. Oluşturacağın her kategorinin ve sayfanın, Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitendeki her kategoriyi ayrı ayrı optimize etmiş olursun.
Sınırsız Sayfa Oluşturma
Sayfa yönetimi aracılığı ile web sitene sınırsızca içerik sayfaları ekleyebilirsin. Eklediğin sayfaları Title, Keyword, Description sayfa etiketleme gibi SEO ayarlarıyla destekleyerek web sitendeki her sayfayı ayrı ayrı optimize etmiş olursun. Sayfaların içeriklerine dilediğin gibi metin, resim, video ekleyebilirsin.
Haber Modülü
Web sitene sınırsız haber, makale, duyuru ekleyebilirsin, eklediğin haberlerin içeriğini dilediğin gibi resim, metin, video şeklinde doldurabilirsin.
Yedekleme Arşivleme
Sistem tarafından tüm verilerin otomatik olarak yedeklenir ve günlük olarak arşivlenir.
Görsel Tasarım Destek Paketi
İnternet sitenin içeriklerini görsel tasarım destek paketi ile profesyonellere tasarlatabilirsin. Görsel tasarım destek paketi ile içeriklerin, ürünlerin, banner reklamların, css, html kodların isteğine özel olarak webmasterlarımız aracılığı ile kolayca İnternet sitene uygulatabilirsin.
Arama Motoruna Kayıt
Web siten oluşturulduktan sonra başta google olmak üzere arama motorlarına kayıt işlemi gerçekleştirilir. Kayıt yapılan arama motorları Google, Yandex, Bing arama motorlarıdır.
Ürün Modülü
Web sitende ürün modülü ile ürünlerini varyant özellikleri ile sergileyebilirsin. Her ürünü ayrı ayrı tanıtabilir, ürünler hakkında geniş bilgi yayınlayabilir, her ürün için birden çok resim, doküman açıklama ekleyebilirsin. Web siteni katalog gibi kullanabilirsin.
İsteğe Özel Formlar
Web sitene iletişim formu, insan kaynakları formu, teklif formu vb. formlar ekleyerek kolayca ziyaretçilerin seninle iletişim kurmalarını sağlayabilirsin.
İçerik Oluşturma Paketi
İçeriklerini profesyonel metin yazarlarımız oluşturabilir. Kurumsal içeriklerin akıcı metinlerle daha fazla okunur, web sitene kalite katar.
Profesyonel SEO
Türkiye’nin en iyi SEO uzmanları tarafından, web siten yayın hayıtına başlamadan önce kontrol edilir. Web sitenle ilgili kontroller sonucunda eksik görülen bir çalışma varsa web sitene uygulanır. Google webmaster hesapların oluşturulur, web sitenle ilgili yol haritan çıkartılır, %100 başarıya ulaşman için iş planın hazırlanır.
Sosyal Medya Sayfa Tasarımı
Facebook, Twitter,İnstagram sayfalarını profesyonelce oluşturur, içeriklerini kurumsal konseptine ve web sitene uyum sağlayacak şekilde tasarlarız. İlgi çekici sosyal medya sayfalarına kolayca sahip olursun. Ayrıca Sosyal medya yönetimi ile ilgili e-kitaba ücretsiz sahip olursun.(Sadece Kapak Görseli, Profil Görseli ve diğer ayarlardan oluşur, içerik yönetimi size aitdir.)
Webmaster Hesap Kurulumu
Google, Yandex, Bing webmaster araçların kurumsal hesabın oluşturulur, gerekli tanımlamalar ve ayarlar yapılarak kullanımına sunulur. Webmaster araçları ile ilgili ayrıca destek ihtiyaçların ücretsiz karşılanır.
Blog Site
İnternet siten altında ayrıca bir blog site oluşturabilirsin. SEO için büyük önem taşımaktadır. İşinle ilgili makaleler, haberler, bilgilendirme sayfalarını sınırsız oluşturabilirsin.
Opsiyonel Opsiyonel
Kurumsal Kimlik Oluşturma
Markanla ilgili bir kurumsal kimliğin yoksa, logo, renkler, fontlar ve basılı evrakların bunlar işine uygun şekilde tasarlanır ve kullanımına sunulur.
Opsiyonel Opsiyonel
Teknik Destek
Teknik destek hizmetlerinden ücretsiz olarak sürekli faydalanabilirsin, teknik desteğe ihtiyaç duyduğun günün her anı uzmanlarımızdan yardım alabilirsin.
3 Ay 6 Ay 1 Yıl
Eğitim Desteği
Eğitim programlarımızdan sürekli ücretsiz faydalanabilir, sana özel eğitim programlarımıza ücretsiz katılabilirsin.
3 Ay 6 Ay 1 Yıl
Disk Alanı
Web sitenle ilgili disk alanına kesintisiz sahip olabilirsin. Güçlü veri merkezi altyapımızla hassas içeriklerini güven içerisinde saklayabilirsin.
1.000 MB 5.000 MB 10.000 MB
Yıllık Trafik
Web sitene sınırsız kullanıcı çekebilirsin. Sınırsız trafik altyapısı ile web siten her zaman açık olur, sorunsuzca ziyaret edilebilir.
Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Kurumsal Mail Hesabı
Kurumsal alan adın altında kurumsal mail hesapları açabilir ve kolayca yönetebilirsin.
5 Adet 20 Adet Limitsiz

Satın almak için yardım al; Hemen bize yaz veya 0553 323 7 323'den bizi ara.
Pzt-Cm 09:00 ile 18:00 saatleri arasında ulaşabilirsin.

Powered by WISECP